[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26407″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”26408″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Laboratuvar Tipi Chiller Sistemleri 

Beo Medikal Sistemler ; Laboratuvar Ortamlarına Uygun Olarak İmal Edilmiş Sirkülatör Cihazlardır. Ultra Sessiz kompresör A++ Enerji Seviyesi , 0,1 C hassasiyetinde dijital termometre kontrolü sağlamaktadır. Klinik ortamlarda kullanılmak amaçlı ultra ses izolasyonu ile donatılmıştır. Uzunca yıllar sorunsuzca çalışabilmektedir. Türkiye nin her yerinde yetkili servislerimizle kesintisiz servis hizmeti sunmaktayız.

Kombine Olarak Kullanılabilecek Cihazlar

  • Rotary evaporatör ( döner buharlaştırıcı ) ,
  • Destilasyon sistemleri ,
  • Abbe refraktometreler ,
  • Brookfield ve Haake tipi ceketli viskozimetreler ,
  • Reometreler , Kalorimetre cihazları ,
  • Soxhlet cihazları ,
  • Reaktör ceketleri ,
  • Isı eşanjörleri ,
  • Ceketli cam reaksyon kapları ,
  • Spektrofotometre cihazları ve sabit sıcaklık gerektiren birçok laboratuvar cihazı ile birlikte güvenle kullanılabilmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]BEO Laboratuvar Chiller Sistemleri ; Laboratuvar , medikal sektörlerinden gelen özel istekler doğrultusunda AR-GE ve UR-GE departmanlarımızın geliştirdiği sistemlerdir.

Sahadan almış olduğumuz feed back ler ile her geçen gün ürünlerimizi geliştirmeye yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. 1971 senesinde kuruluşumuzdan bu yana her an ” en iyisi “ ni sunabilmek adına 3 kuşak temsilcilerimize devredilen bayrak yarışı gelecek nesillerimize devretmek üzere emanet olarak almanın ağır sorumluluğunu taşımaktayız. Laboratuvar Chiller Sistemlerimizde de geniş ürün yelpazesi ile projenize – ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmaktayız. %100 Türk Sermayesi ile Dünya Markalarının ekipman ve yedek parçalarını BEO Group ‘un bilgi ve birikimiyle Ülkemize Katmadeğer katarak cihazlarımızı üretmekteyiz. BEO Laboratuvar Serisi cihazlarımızda 2024 yılı itibariyle 58 farklı kapasite ve varyasyonla Dünya ‘ da bir ilki başarmanın gururunu yaşamaktayız. Standart serilerimiz yanı sıra olası gelen talepler doğrultusunda özel imalat Laboratuvar Tipi Sirkülatör ve Chiller Sistemleri üretmekteyiz. Cihazlarımızda iki ayrı çıkışı ile aynı anda iki farklı ısıyı tek bir cihaz üzerinden kontrol edebilme özelliği ile de eşsiz üretimler sunmaktayız . Daha detaylı bilgi almak , destek almak ve satın alma süreçlerinizi en iyi şekilde yönetebilmek adına konusunda uzman mühendislerimiz her an desteğe hazırdır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”26425″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][table id=8 /][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top